З Днем журналістики!

Сьогодні, 6 червня, в Україні відзначають професійне свято працівників засобів масової інформації – День журналістики.

Незалежні засоби масової інформації є ключовим критерієм громадянського суспільства та демократичної країни. Внесок українських журналістів у ті рушійні та доленосні зміни, що відбуваються у нашій країні, неможливо переоцінити.

Свобода слова є однією з наших фундаментальних цінностей. Сучасний світ стрімко змінюється, змінюються форми комунікації, спосіб роботи журналістів. Але для всіх, хто працює з громадською думкою, незмінним має залишатися усвідомлення обсягу своєї реальної влади та важливості бути об’єктивними й неупередженими у своїй роботі.

Сьогодні українські журналісти пліч-о-пліч із солдатами, офіцерами та волонтерами боронять Україну від навали російських військ, захищають нашу свободу та успішно протидіють безпрецедентним формам і прийомам російської пропаганди.

Висловлюю подяку всім журналістам за високий професійний рівень, активну і послідовну громадянську позицію, вміння завжди перебувати у центрі подій. Бажаю отримувати задоволення від улюбленої праці, натхнення, реалізації яскравих медійних проектів і професійного зростання!

 

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський