Візит Почесного Консула Республіки Молдова до Інституту Правотворчості та Науково-правових Експертиз НАН України: Плани на Співпрацю та Відзначення Дружніх Відносин

Сьогодні Почесний консул Республіка Молдова у місті Хмельницький завітав до Інституту правотворчості та науково-правових експертиз Національної академії наук України, де зустрівся з заступником директора паном Андрієм Гриняк та співробітником Інституту паном Ярослав Мельник і доречі моїм земляком.
Вперше у цьому закладі, тому було дуже цікаво дізнатися про історію започаткування даного закладу та основні напрямки роботи.
Цікава співбесіда та плани на майбутнє. Домовились про подальші кроки співпраці та можливості підписання довгострокового меморандуму дружнього розвитку.
По завершені зустрічі обовʼязково гостинці з Республіка Молдова та журнали для ознайомлення з роботи Почесного консульства.
Також відзначив пана Ярослава Мельника Почесною відзнакою консульства ШТЕФАН ІІІ ВЕЛИКИЙ та обовʼязково запросив при нагоді відвідати моє консульство.
Працюємо далі на дипломатичному фронті
До нових зустрічей
Дякую 🇺🇦🇦🇩🇪🇺

Галерея