Візит Почесного консула до Митрополита Епіфанія у день пам’яті святителя Епіфанія Кіпрського

25 травня Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький Микола Скрипковський відвідав святкове богослужіння у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі до Дня пам’яті святителя Епіфанія Кіпрського.

Епіфаній Кіпрський за визначенням VII Вселенського Собору – отець і вчитель Церкви Христової, який поклав своє життя для розбудови й утвердження Церкви, відстоював істину та боровся з неправдою. Він був вірним і відповідальним, наполегливим, справжнім подвижником, прикладом великого святительського служіння.

Божественну літургію з нагоди дня пам’яті свого небесного покровителя звершив 

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Йому співслужив єпископат з усієї України, Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, всечесна братія обителі та численне духовенство.

Під час відправи лунали молитовні прохання за героїчних воїнів-захисників України, за наш незламний народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців рідної землі і мирних жителів.

Також Митрополит Епіфаній возніс молитву про звільнення України від навали окупантів.

До спільної молитви долучився і Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький Микола Скрипковський. Після Божественноі‌ літургіі‌ Почесний консул мав нагоду поспілкуватися з Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм.

Микола Скрипковський привітав Митрополита з Днем тезоіменитства, побажав міцного здоров’я,  невичерпних духовних сил і миру у серці та на землі.

Консул також подякував за слова розради і підтримки, такі необхідні кожному з нас у часи війни.

Пан Скрипковський презентував Предстоятелю пам’ятний подарунок – виконаний масляними фарбами портрет самого Епіфанія.

Галерея