Прощальний прийом з нагоди завершення дипломатичної діяльності Надзвичайного та Повноважного посла Туреччини в Україні, Ягмура Ахмета Гульдере

6 жовтня 2023 року Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький, Микола Скрипковський, разом із дружиною, на запрошення Надзвичайного та Повноважного посла Турецької Республіки Ягмура Ахмета Гульдере, відвідали у резиденції пана посла прощальний прийом з нагоди завершення його роботи в Україні.

Пан консул подарував пану Ягмуру символ Османської імперії та Турецької Республіки виготовлений з бронзи, та в знак пошани та гарної співпраці з Почесним Консульством вручив Орден Золотого Лева , а також гостинці з Республіки Молдова.

«Дякую Вам, пане Ягмур (Yağmur Ahmet Gülder), за співпрацю, чудові відносини та міцну дружбу. Мені дуже сумно, що Ви покидаєте Україну як посол, але я впевнений, вона залишиться у Вашому серці і це лише надихатиме Вас на подальшу співпрацю. Ви надзвичайно чудова та порядна людина, пишаюся тим, що особисто знайомий з Вами. Ще раз ВАМ дякую!
До нових зустрічей»

З повагою,

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

Галерея