Подяка від Посольства Республіки Молдова в Українi

3-4 жовтня, другий раз у поточному році, Почесне консульство Республіки Молдова у Хмельницькому та Посольство Республіки Молдова в Україні організували Дипломатичний Форум у місті Хмельницький.

Цього разу захід відвідали керівники дипломатичних представництв Республіки Молдова, Азербайджану, Хорватії, Словаччини, Туреччини, Болгарії та Чорногорії, а також керівництво регіону та міста Хмельницького.

У рамках форуму іноземні дипломати ознайомились із досвідом реформування економіки та соціального життя в умовах війни, виявлення нових можливостей для співпраці. Посол Валеріу Ківерь представив можливості співпраці з Республікою Молдова та висловив безумовну підтримку його країною цілісності та незалежності України.

Також почесний консул Республіки Молдова у Хмельницькому Микола Скрипковський представив можливості зміцнення економічних відносин з підприємствами регіону.

Дипломати висловили зацікавленість у подальшому просуванні експорту, інвестицій та позитивному сприйнятті на національному та регіональному рівнях.

З цієї нагоди Посольство висловлює щиру подяку Почесному консулу Миколі Скрипковському за його внесок у просування іміджу Республіки Молдова та зміцнення співпраці з дипломатичними представництвами.

Оригінал допису на сторінці Посольства Республіки Молдова у Facebook.

Галерея