Подяка для почесного консула Республіки Молдова Миколі Скрипковському від колективу Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького

Сьогодні почесному консулу Республіки Молдова Миколі Скрипковському, була вручена подяка від колективу Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького за його вагомий внесок у підтримку та організацію поїздки в рамках проекту “Рік української культури в Республіці Молдова”.

Зі слів почесного консула: “Щиро вдячний за цю подяку колективу Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького , адже вона свідчить про важливість нашої спільної роботи у рамках даного проекту.
Це визнання моєї праці як почесного консула, а також це свідчить про важливість нашої спільної роботи у рамках проекту «Рік української культури в Республіці Молдова».

Культура є ключовим елементом, який сприяє зміцненню дружніх зв’язків, взаєморозуміння і взаємоповаги. Я мав велику честь сприяти організації цього проекту, який мав на меті презентувати українську культуру в Республіці Молдова. За допомогою цього проекту ми змогли перетнути кордони і об’єднати наші народи шляхом спільного відкриття та насолодитися українським мистецтвом.

Я хотів би висловити щиру вдячність колективу Хмельницького театру імені М. Старицького за їхнє талановите виконання, професіоналізм та відданість своїй справі.
Наша спільна робота була можлива завдяки нашим взаємним зусиллям”.

Працюємо далі на дипломатичному фронті.

Слава Україні!