Почесне консульство відзначило День працівника дипломатичної служби України

Сьогодні 22 грудня Почесне консульство Республіки Молдова у м. Хмельницький відзначало День працівника дипломатичної служби України.

До Почесного консульства завітали: Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Преосвященний Владика Павло, Керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник, начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук, керівник Хмельницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону Дмитро Зархін, начальник Управління СБУ в Хмельницькій області Тарас Цюцюра та автор, сценарист, телеведучий Валерій Жидков.

Гості привітали Почесного консула Миколу Скрипковського з професійним святом та побажали процвітання та успіхів на дипломатичній ниві. Звучали слова вдячності за надану консульством економічну, гуманітарну, дипломатичну підтримку, за допомогу силовим структурам та Збройним Силам України.

Також Почесний консул отримав цінні подарунки від поважних гостей. Зокрема, Сергій Гамалій презентував шеврон ворога зі звільненої Щурівки. Преосвященний Владика Павло – картину. Руслан Герасимчук вручив відзнаку Знак Пошани ГУНП в Хмельницькій області.

Гості зробили пам’ятні записи у книзі почесних гостей консульства.

Микола Скрипковський висловив вдячність за теплі слова та чудові подарунки. “Надзвичайно приємно приймати таких поважних гостей у стінах Почесного консульства,” – наголосив він.

Сьогодні як ніколи важливо підтримувати один одного та робити все можливе задля нашої спільної мети – Перемоги.

Слава Україні!