Орден Золотого Лева

Орден Золотого Лева

ВИЩА НАГОРОДА ПОЧЕСНОГО КОНСУЛЬСТВА РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА 

В М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

 

Для нагородження працівників дипломатичної, економічної та соціальної сфери, науки і мистецтва за вагомий внесок у зміцнення міжнародного авторитету Почесного консульства Республіки Молдова у місті Хмельницький та розвиток міждержавного співробітництва; за особисті видатні досягнення у справі збереження миру, дружби, взаєморозуміння і співпраці між народами; за плідну культурно-духовну, наукову, просвітницьку діяльність, спрямовану на зближення і взаємозбагачення націй та народностей.

 

Дата заснування:  28 травня 2022 р.

 

СТАТУТ Ордена Золотого Лева

1. Орден Золотого Лева – це недержавна відзнака з особливим статусом, започаткована з метою розвитку міждержавного співробітництва, поглиблення співпраці між народами, досягнення і збереження міжнаціональної згоди.

2. Орденом Золотого Лева нагороджуються за вагомий внесок у зміцнення міжнародного авторитету Почесного консульства Республіки Молдова у місті Хмельницький і поглиблення міждержавної консолідації; за особливі досягнення у справі збереження миру, дружби, взаєморозуміння і співпраці між народами; за плідну культурно-духовну, наукову, просвітницьку діяльність, спрямовану на зближення і взаємозбагачення націй та народностей.

3. Орденом Золотого Лева МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ:

– громадяни України;

– громадяни інших держав;

– міністерства, відомства,

– підприємства, установи, організації, громади та спільноти.

4. ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ Орденом Золотого Лева надається Почесному консулу Республіки Молдова в м. Хмельницький.

5. Орден Золотого Лева носиться на лівому боці грудей поряд з Державними нагородами України та Державними нагородами інших країн.

6. Девіз Ордену Золотого Лева – “Ubi concordia – ibi victoria”, що у перекладі на українську – “Де єдність – там перемога”.

 

ОПИС Ордену Золотого Лева

Орден Золотого Лева виготовляється за унікальними сучасними технологіями 4-х барельєфного штампування та вакуумного литва. Зображення рельєфні. Покриття – золото, нікель та ювелірні емалі.

Галерея