Офіційний візит Митрополита Епіфанія до Почесного Консульства

офіційний візит Митрополита Епіфанія

13 січня до Почесного Консульства Республіки Молдова у Хмельницькому завітав надзвичайно поважний гість – Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

На зустрічі були присутні: Почесний Консул Республіки Молдова Микола Скрипковський, секретар Почесного Консульства Анна Марчук та Єпископ Православної Церкви України Преосвященний Владика Павло.

Сторони спілкувались на тему релігії. В ході дискусій також обговорювались дипломатичні відносини Республіки Молдова та України. Микола Скрипковський поділився враженнями нещодавнього візиту до цієї багатої на культурну спадщину країни, розповів про визначні місця та особливості Молдови.

Наприкінці розмови Предстоятель Православної церкви України запросив пана Скрипковського відвідати свою резиденцію.

Зустріч пройшла у теплій та невимушеній атмосфері. Сторони домовились надалі підтримувати зв’язки та обмінялись пам’ятними подарунками. Митрополит Епіфаній зробив пам’ятний запис у книзі почесних гостей Консульства.

Пізніше відбулось урочисте зібрання з нагоди візиту Предстоятеля Православної церкви України до міста Хмельницький, на якому були присутні народні депутати, голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій, Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк та інші високопосадовці. 

Митрополит Епіфаній вручив Миколі Скрипковському одну з найвищих відзнак Православної Церкви України – орден святого Архістратига Михаїла I ступеня та грамоту “За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом”.

“Щиро дякую за таку високу відзнаку. Це – велика честь для мене отримати її особисто з Ваших рук” – наголосив Почесний Консул.