Міжнародний день друзів!

Міжнародний день друзів!
Сьогодні світле та доброзичливе свято – день дружби!
Друзі пізнаються у війні! @md.consulate.official @annaskrypkov @anika.young.model @royalpalace.official
Вже більше двох років минуло з початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну.
За цей час на міжнародній арені чітко проявилися справжні друзі нашої держави, які витрачають мільярди доларів з власних бюджетів задля того, щоб допомогти українському народу у війні з путінською росією.
Окрім того, країни-друзі прийняли мільйони українських громадян, які були вимушені покинути свої оселі. Біженці з України отримують у сусідніх країнах їжу, притулок, медичну і правову допомогу, предмети першої необхідності та гроші.
Польща, Чорногорія , Албанія, Словенія , Молдова, Румунія, Естонія, Литва, Латвія , Нідерланди, Фінляндія ,Німеччина, Іспанія, Італія, Чехія, Швеція, Хорватія, Кіпр, Болгарія, Канада, Бельгія , Велика Британія, США та багато інших – дякуємо за величезну допомогу та підтримку.
До прикладу Республіка Молдова прийняла найбільше біженців на душу населення. З початку війни через країну пройшло понад 600 000 громадян України. Нині у Молдові залишилося близько 100 000 біженців.
Дружба – це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу.
Позитивність дружніх відносин важко заперечити, вона цінувалася завжди і в усі часи.
Вітаю вас, друзі, з цим святом та бажаю бути завжди успішними, здоровими та повними оптимізму. Завжди досягайте поставленої мети і завжди подавайте приклад
оточуючим!
І найголовніше – перемоги та миру Україні🇺🇦

З повагою, Почесний Консул Республіки Молдова у м.
Хмельницький Микола Скрипковський.