Корисна інформація для біженців з України

Біженці з України, які прибули до Республіки Молдова, можуть дізнатися всю найважливішу інформацію, зібрану та опубліковану на платформі www.dopomoga.gov.md, з друкованих листівок, відредагованих командою платформи.

Листівка містить усі основні дані, коротко структуровані за кроками, які важливо знати всім біженцям, щоб звернутися за кваліфікованою допомогою у найрізноманітніших галузях: прохання про притулок, юридичні консультації, способи обміну валют, доступ до мобільного зв’язку та Інтернету, головні контакти відповідних установ і т.д.

Листівка буде доступна як в електронній, так і в друкованій версії. Ми закликаємо всі державні та приватні організації, а також усіх волонтерів, які беруть участь у будь-яких заходах з надання допомоги біженцям, поширювати її якнайширше, щоб забезпечити важливою, актуальною та головне – перевіреною інформацією всіх, кому вона необхідна.

 

Інформаційна підтримка та допомога з виїздом до Молдови

Ми надаємо інформаційну підтримку та, по можливості, власним автомобілем доставляємо жінок з дітьми до кордону Республіки Молдова – пункт пропуску РОСОШАНИ.

Просимо віднестись з розумінням, ми не маємо можливості доставити вас до інших пунктів перетину державного кордону – тільки до РОСОШАН!

Галерея