Дружній візит у резиденцію посла Індії в Україні

21 червня 2024 року
Почесний консул Республіка Молдова у місті Хмельницький Микола Скрипковський з дружнім візитом завітав у резиденції посла Індії в Україні, де провів зустріч з Надзвичайним та повноважним послом Харш Кумар Джейн.
Надзвичайно було цікаво знову зустрітися та поспілкуватися з гарним та досвідченим дипломатом, пан Харш Кумар до речі працював у дипломатичному представництві Індії в Україні ще у далеких 1996-1998 роках, і ось вже зовсім скоро збігає другий термін каденції пана посла в Україні 2021-2024 роках.
Приємна та цікава розмова за чашечкою чаю та солодощами, якими пригощав пан посол.
Обговорили дуже багато цікавих питань та можливих майбутніх проектів, як один з них це трудовий туриз в Україну громадян Індії.
Я гадаю дуже багато підприємств та компаній зі мною будуть згідні що зараз критично не вистачає робочих рук в різних галузях.
Тому працюємо, тільки будемо мати докладну інформацію, то обовʼязково з вами поділимося нашими напрацюваннями.
На завершення запросив пана Харш Кумар з родиною обовʼязково відвідати мою рідну Хмельниччину, і звісно моє консульство.
Презентував на памʼять карту України з моїм підписом виготовлену з дерева, та дарунки з Республіка Молдова.

І на завершення найголовніше побажання від пана Харш Кумар які мені було надзвичайно приємно почути: перемоги та миру Україні 🇺🇦🇮🇳

Працюємо далі на дипломатичному фронті 💪🇺🇦🇲🇩

Дякую 🇺🇦

Галерея