Дружній візит до посольства України в Болгарії

15 вересня  Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький, Микола Скрипковський, з дружнім візитом завітав до посольства України у Болгарії, де зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом Олесею Ілащук.

 

У ході зустрічі було обговорено повномасштабну російську війну проти України. Можливі кроки співпраці та обмін думками для налагодження подальших гарних дружніх відносин.

 

По завершенні зустрічі Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький, Микола Скрипковський,  відзначив пані Олесю Ілащук нагородою, –  Почесною відзнакою ШТЕФАНА ІІІ ВЕЛИКОГО та подарував гостинці з Республіки Молдова та України. А також запросив обов’язково при нагоді відвідати Почесне консульство Республіки Молдова в місті Хмельницький. В свою чергу пані Олеся Ілащук подякувала та запросила обов’язково ще при нагоді відвідати Посольство України в Болгарії.

 

«Дуже приємно було поспілкуватися та обговорити можливі кроки співпраці. Дякую пані Олесі за гарний прийом та дружню співбесіду!», наголосив пан Микола Скрипковський.

 

Та не забуваємо, кому ми завдячуємо можливістю працювати.

Працюємо далі на дипломатичному фронті.