Дружній візит до Національної Музичної Академії України імені Чайковського

26 березня Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький Микола Скрипковський @maksym_tymoshenko @md.consulate.official @annaskrypkov вперше завітав з дружнім візитом до Національної Музичної Академії України імені Чайковського де зустрівся з українським-культурологом і мистецтвознавцем, доктором філософії, професором та ректором Максимом Тимошенком.

Було надзвичайно цікаво послухати історію цього унікального музичного закладу та поспілкуватися з такою людиною, як пан Максим.

По завершенні приємного та дружнього спілкування у супроводі ректора коротка екскурсія неймовірною історичною будовою та академією майстрів музики.
В знак вдячності та співпраці, Почесний консул Микола Скрипковський відзначив, ректор Максима Тимошенко Почесною відзнакою ШТЕФАН III ВЕЛИКИЙ, подарував карту України виготовлену з дерева та презентував гостинці з Республіки Молдова.

Не очікувано від пана ректора Максима Тимошенко, пан Микола Скрипковський отримав Почесну відзнаку Національної Музичної Академії України та книгу історії відомого на весь світ музичного закладу.
Дякую вам пане Максим за чудову та пізнавальну зустріч, за відзнаку та подарунок.
Завжди буду рада вас бачити у Почесному консульстві Республіка Молдова у місті Хмельницький

Дякую за новий день 🇺🇦

До нових зустрічей

Галерея