ДРУГИЙ ДЕНЬ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДИПЛОМАТИЧНОГО ФОРУМУ

4 березня 2023 року

Почесний Консул Республіки Молдова Микола Скрипковський – запросив своїх колег дипломатів Надзвичайних та Повноважних послів Республіка Молдова, Туреччина, Словенія, Грузія, Вірменія, Киргизстан, Таджикистан на екскурсії в смт. Меджибіж, де відвідали Державний історико-культурний заповідник.

Почесних гостей зустрів директор ДІКЗ «Меджибіж» – Погорілець Олег Григорович. Іноземні дипломатичні діячі були ознайомлені з цінною пам’яткою архітектури України – Меджибізьким замком, а також провели екскурсію в історичному музеї та музеї «Пам’яті жертв Голодомору», де мали змогу залишити власні записи у Книзі відгуків музею.

Ми глибоко цінуємо своє походження, тому головною метою даної поїздки було продемонструвати гостям інших країн свою гостинність. Розповісти про величні та трагічні події нашої країни, а також донести, що Україна завжди була державою з власною історією, мовою, культурою та традиціями.

«Цінуємо та пишаємося нашою сильною та незалежною державою», – наголосив у своїй промові Почесний Консул Республіка Молдова у м. Хмельницький Микола Скрипковський.

Слава Україні!