Поважні гості з Республіки Польща

31 травня Почесне Консульство Республіки Молдова у Хмельницькому відвідали з дружнім візитом гості з Польщі: міністр Канцелярії Президента Республіки Польща Адам Квятковський, генеральний директор Закордонної служби в Міністерстві закордонних справ Республіки Польща Мацей Карасінський, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі.

Почесний консул Республіки Молдова Микола Скрипковський привітав поважних гостей у стінах консульства і подякував за сердечність і допомогу, за дружбу та підтримку, надану українцям: “Братній польський народ з першого дня війни безупинно допомагає Україні. Жодних слів не вистачить для того, щоб висловити нашу вдячність за цю неймовірну підтримку, за простягнуту руку допомоги від Польщі у складні для нашої держави часи. За нашу і вашу свободу!”

Особливу увагу сторони приділили гуманітарним потребам України під час війни та після її закінчення. Обговорювались способи оптимізації взаємодії з дипломатичними установами для допомоги вимушеним переселенцям на території Польщі. Також Почесний консул попросив польських колег активно долучитися до адвокатування України в процесі її євроінтеграції.

Розмова була конструктивною, а зустріч пройшла в дружній та невимушеній атмосфері. Пан консул вручив гостям пам’ятні подарунки: книгу, присвячену історії Хмельницького краю, і гостинці з Республіки Молдова. Микола Скрипковський з дружиною отримали презент від Першої Леді Агати Корнгаузер-Дуди і також передали подарунки у відповідь.

Польська делегація висловила вдячність за теплий прийом. Адам Квятковський та Мацей Карасінський залишили пам’ятні записи у книзі почесних гостей консульства.

Прапор Молдови
Галерея