День спротиву окупації Автономної Республіки Крим

Цього дня, 26 лютого у 2014 році у Сімферополі під будинком Верховної Ради АР Крим відбувся організований Меджлісом кримськотатарського народу масовий мітинг кримських татар та проукраїнських активістів на підтримку територіальної цілісності України.

На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян. Того дня у мирний спосіб українцям вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу Автономної Республіки Крим у складі України. Відтоді для України 26 лютого стало символом опору окупації. Ця окупація триває досі! Ми віримо, що найближчим часом Крим повернеться до України.

Почесний Консул Республіки Молдова Микола Скрипковський долучається до вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі – і 26 лютого 2014 року вийшли на мітинг у Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України. Бо Крим – це Україна!