День Незалежності США

Четвертого липня американці відзначають найбільше національне свято – День Незалежності.

4 липня 1776 року тринадцять штатів східного узбережжя Америки проголосили незалежність від Британської імперії і перестали бути її колоніями. Декларацію Незалежності було одноголосно підтримано тринадцятьма штатами на конгресі в Філадельфії.

Це вихідний день, у який згадують історію країни та її сучасні здобутки.

Сполучені Штати Америки є одним із головних і стратегічних союзників України. Країна, яка є прикладом демократичних цінностей та розуміння того, що все в житті можливо — аби тільки була наполегливість у досягненні своєї мети.

США надає Україні дипломатичну підтримку як на двосторонньому рівні, так і на рівні міжнародних організацій, функціонують освітні обміни, а також надається гуманітарна допомога.

Через широкомасштабне вторгнення рф надважливою сьогодні є військова допомога для України. Крім того, у США закон про ленд-ліз має вирішальне стратегічне значення для перемоги України над російським агресором. Україна буде отримувати стільки допомоги, скільки буде потрібно для Перемоги. Через збройну агресію рф в Україні США запровадили жорсткі фінансово-економічні санкції проти росії.

Ваша країна – уособлення волелюбства, яке надихає нас на боротьбу за свою Незалежність і посилює віру у Перемогу над російським агресором. Дякуємо американському народу за підставлене дружнє надійне плече!

З Днем незалежності, Америко! Процвітання і розвитку американському народу!

Герб Молдови
З найкращими побажаннями, Почесний консул Республіки Молдова в місті Хмельницький Микола Скрипковський.

Галерея