22 листопада - День сина

Сьогодні, у День Сина, ми відзначаємо не лише особливий момент у житті кожної родини, але й висловлюємо вдячність і гордість за те, що ми маємо таких чудових синів. День сина – це ще одна нагода зробити подарунок маленьким і дорослим чоловікам, можливість ще раз сказати про свою любов і підтримку.
Це свято — час не лише для святкувань, але й для визнання важливої ролі, яку відіграють сини у житті своїх родин та країни в цілому.

Сини — це наша гордість і надія на майбутнє. Вони приносять у наші життя радість, щастя і невичерпну любов. Вони — ті, хто продовжує наш рід і передає цінності, які нам так важливі. Це великий та неоціненний внесок усіх синів українських матерів, які стоять на захисті нашої незалежності. Ваша смілива відданість своїй країні та безстрашна готовність стати на захист її свободи і незалежності служать невичерпним джерелом вдячності та гордості.

І, зрештою, я вітаю свого синочка, мій найцінніший скарб і моє щастя. Ти — моє світло і радість, і я вдячний за кожен момент, що ми проводимо разом. Нехай твоє життя буде наповнене успіхами, радістю та безмежною любов’ю. Я пишаюся тобою мій Андріанчик та безмежно люблю!

З найтеплішими побажаннями,
Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький та батько синочка Микола Скрипковський